Опитування щодо оцінки збитків та перспектив розвитку бізнесу в Чернігівській області

Дата: 18.05.2022 17:42

Фото без описуДорогі підприємці Чернігівщини!

Відділ з питань інвестиційної політики Департаменту економічного розвитку Чернігівської ОДА має для Вас термінову новину!

Чернігівська ОДА в рамках співпраці з Professional Government Association of Ukraine проводить опитування серед ГС області щодо оцінки збитків та перспективи розвитку бізнесу Чернігівщини.

Головна мета – відновлення та розвиток бізнесу в умовах війни, формування міжнародно орієнтованої сталої бізнес-системи Чернігівської області у післявоєнний період.

Чому це важливо? – Результати опитування будуть використані з метою підготовки Плану економічного відновлення Чернігівської області після військової агресії російської федерації та розробки відповідних презентаційних матеріалів для максимального залучення міжнародних донорів до розбудови економічної спроможності та швидкого відновлення діяльності господарюючих суб’єктів регіону!

Дедлайн - 20 травня 2022 року.

Просимо бізнес Чернігівщини взяти участь в опитуванні та допомогти рідному краю відновитися.

Посилання на опитування: https://docs.google.com/forms/d/16nBW-mwY6n-Ia-dFQKFRNu62FZp3r5pUX7urda_iqKQ/viewform?edit_requested=true

(якщо виникли проблеми з переходом за посиланням - скопіюйте його, вставте в адресну стрічку вашого браузера та натисніть Enter)