Російська авіація вдарила по Новгороду-Сіверському: є загиблі й травмовані

Дата: 12.05.2022 09:46

Вночі 12 травня російська авіація завдала ударів по Новгороду-Сіверському. Про це повідомив начальник Чернігівської ОВА В‘ячеслав Чаус.

Як уточнили в оперативному командуванні "Північ", вибухи сталися 12 травня близько 00:10 та 00:23 росіяни здійснили ракетний удар літаком, ймовірно Су-30СМ.

Авіаудари завдали по ЗОШ інтернат ім. Ушинського та ЗОШ №2. Також зазнали пошкоджень адміністративні споруди: Новгород-Сіверська РДА, гуртожиток медичного коледжу, магазин №10 та приватні будинки, які знаходились неподалік епіцентру вибухів.

Внаслідок авіаудару 3 людини загинули та 12 травмовані. Про це повідомили в прес-службі ДСНС області.

Як розповів заступник начальника Новгород-Сіверської РВА Володимир Шкарпітко, жертв серед цивільних не зафіксовано.

Джерело: Суспільне