На Чернігівщині запроваджені додаткові тимчасові режимні обмеження

Дата: 10.05.2022 16:41

Фото без описуУ зв’язку з військовою агресією росії проти України, до закінчення воєнного стану, в межах Корюківського, Чернігівського, Новгород-Сіверського контрольованих прикордонних районів запроваджено додаткові тимчасові режимні обмеження.

Зокрема, в межах зазначених вище контрольованих прикордонних районів заборонено будь-яке пересування цивільних осіб в смузі місцевості вздовж державного кордону завширшки 1 км, окрім територій населених пунктів, які прилягають до державного кордону.

Також у межах решти території контрольованого прикордонного району (до 20 км від державного кордону) заборонено:

• пересування осіб та транспортних засобів (окрім автомобілів екстреної медичної допомоги), проведення всіх видів робіт поза населеними пунктами з 21:00 год вечора до 06:00 год ранку;
  • здійснення будь-яких польотів легкомоторних літальних апаратів, квадрокоптерів та інших безпілотних літальних апаратів, повітряних безмоторних засобів пересування;
  • рибальство, проведення різного роду відпочинку, плавання всіх видів плавзасобів на річках, озерах, інших водоймах;
  • пересування та перебування осіб у лісових масивах та лісосмугах (за винятком працівників відповідних установ та організацій, на яких покладено обов’язки контролю за збереженням природних ресурсів, пересування та перебування яких у лісових масивах та лісосмугах здійснювати після інформування начальників підрозділів охорони державного кордону не пізніше, ніж за 2 год до початку робіт та негайного інформування після їх закінчення).

Крім цього, в межах контрольованих прикордонних районів заборонено:

• організацію та здійснення полювання;
  • носіння військової форми одягу (будь-яких елементів військової форми одягу) цивільним населенням, окрім складових сил безпеки та оборони.

З повним текстом документа можна ознайомитися за посилання.

Джерело: Державна прикордонна служба України