Сільськогосподарським підприємствам дозволено працювати в комендантську годину на території Понорницької громади

Дата: 03.05.2022 12:13

Фото без описуВраховуючи стабільну ситуацію, відсутність бойових дій в Чернігівській області та з метою забезпечення продовольчого благополуччя громади, працівникам та сільськогосподарській техніці, які залучені до весняно-літніх польових робіт, дозволено пересування польовими шляхами та проведення робіт на території Понорницької громади в комендантську годину.

Відповідне розпорядження підписав селищний голова Віктор Іващенко 29.04.2022 № 28-од «Про організацію та проведення весняно-літніх польових робіт в умовах правового режиму воєнного стану та під час комендантської години».

Для отримання дозволу на пересування та проведення польових робіт в комендантську годину сільськогосподарське підприємство повинно завчасно, мінімум за добу до початку діяльності, звернутись до командира взводу роти охорони старшого лейтенанта Гончарова Віктора Григоровича за телефонами: 067 72 56 036, 093 42 41 456.

Інформація, яку потрібно повідомити:

• місце проведення робіт (населений пункт, урочище, поле);
  • маршрути руху від місця базування до полів;
  • терміни проведення робіт;
  • перелік видів робіт (підживлення, підготовка ґрунту, посів, догляд за посівами);
  • перелік  сільськогосподарської  техніки  (реєстраційний  номер), її агрегатування;
  • список залучених до роботи спеціалістів та механізаторів;
  • номер телефону контактної особи.