До уваги вимушених переселенців!

Дата: 06.04.2022 09:38

Фото без описуЗ 4 квітня 2022 року відділ соціально захисту населення Понорницької селищної ради розпочав роботу з внесення відомостей про людей, які приїхали з зони бойових дій, до Єдиної інформаційної бази даних про внутрішньо переміщених осіб.

Хто може отримати довідку внутрішньо переміщеної особи?

Відповідно до постанови № 269 на отримання довідки мають право особи, які після введення Указом Президента України воєнного стану, перемістилися з території адміністративно-територіальної одиниці, на якій проводяться бойові дії, та яка визначена в переліку, затвердженому розпорядженням КМУ від 06.03.2022 року № 204. Тож отримати довідку та бути внесеними до Єдиної інформаційної бази даних про внутрішньо переміщених осіб мають право люди, які переїхали з 24 лютого 2022 року з таких областей: Волинська, Дніпропетровська, Донецька, Житомирська, Запорізька, Київська, Луганська, Миколаївська, Одеська, Сумська, Харківська, Херсонська, Чернігівська, а також м. Київ.

Як отримати довідку внутрішньо переміщеної особи?

Щоб отримати довідку, можна звернутися за місцем свого фактичного перебування до:

• структурного підрозділу з питань соціального захисту населення Понорницької селищної ради;
  • старости або діловода старостинських округів.

Постанова № 269 передбачає можливість подання документів через Портал "Дія" із включенням своїх даних до Єдиної інформаційної бази даних про внутрішньо переміщених осіб та формування довідки в електронному вигляді.

Всі внутрішньо переміщені особи, які зараз живуть в селах нашої громади мають звернутися з документами до старост чи діловодів для отримання довідки внутрішньо переміщеної особи.

Внутрішньо переміщені особи, які знаходяться у селищі Понорниця, мають звернутися до відділу соціального захисту населення Понорницької селищної ради за адресою: смт Понорниця, вул. Довженка, 18.