Ситуація з виплатою пенсій на Чернігівщині

Дата: 05.03.2022 17:19

Пенсії всі нараховані. До речі, по-новому, проіндексовані навіть у такий час! Будуть виплачуватись за можливості навіть на випередження, раніше планових дат.

Виплати будуть через банки (нараховуються на картку) та Укрпошту (поштарі працюють там, де більш-менш безпечно).

4 березня працювало 48 відділень поштового зв'язку. Послуги, що надаються: прийом платежів, переказів, продаж товару, робота з поштовими відправленнями.

На територіях, де ворог – пенсії у відділеннях Укрпошти виплачують там, де достатньо готівки, інкасаторські авто назустріч ворогам, звісно, не поїдуть.

Але! Із врахуванням ситуації Укрпошта буде працювати без вихідних, пенсія буде виплачуватися по відділеннях незалежно від раніше встановленого графіку виплат.

Єдине – просимо не створювати черги біля відділень, особливо у Чернігові, а також у містах, де можливі обстріли та авіаудари.