Споживачам не відключатимуть електроенергію за борги

Дата: 02.03.2022 09:51

Фото без описуМіністрерство енергетики проводить регулярні моніторингові наради онлайн з підприємствами галузі для забезпечення стабільності роботи енергосистеми.

Під час чергової наради під головуванням міністра енергетики Германа Галущенко міністр висловив щиру подяку колективам підприємств за безперебійну роботу в таких складних умовах.

Також міністр енергетики довів до відома керівництва компаній операторів систем розподілу інформацію про неможливість відключення жодних категорій споживачів від енергопостачання – ані побутових споживачів, ані підприємств державної та комунальної власності, ані бізнесу – на час дії військового стану.

Джерело: Міністерство енергетики України