Про забезпечення хлібом населених пунктів громади

Дата: 25.02.2022 18:11

Фото без описуВсе гостріше в селах постає питання забезпечення хлібом. Ми стали відрізані від хлібзаводів і пекарень.

Пансіонат Десна володіє методикою випічки корисного хліба на заквасці, яку не потрібно купляти, а просто розмножувати.

Але є проблема. Тієї кількості, що у нас, недостатньо для випікання великих партій хліба. Та й пароконвектомат малих розмірів.

Без співпраці з промисловими пекарнями не обійтись. Якщо є дефіцит дріжджів, то розмножувати закваску треба вже зараз, бо це процес не одного дня. Для цього нам потрібно вже сьогодні борошно.

Тільки що мав розмову з головою В.І. Іващенком. Він сказав, що дріжджі знайшли. Їх привіз підприємець з Понорниці. Їх буде доставлено до пекарні в с. Деснянське. Маємо протриматися на вихідних, а далі видно буде, чи вистачить цих потужностей, бо після вихідних попит однозначно зросте. Тоді вже будемо підключати свої потужності.

Депутат Денис БОРОДЮК