Понорницька громада вшанувала пам'ять загиблих Героїв Небесної Сотні

Дата: 20.02.2022 17:09

20 лютого стало жалобною датою в непростій історії України - День Героїв Небесної Сотні.

Цього дня разом із всією Україною Понорницька громада згадує подвиг загиблих Героїв Небесної Сотні, які заплатили своїм життям за європейське майбутнє України, незалежність і свободу нашої держави.

В селищі Понорниця біля пам'ятного меморіалу загиблим та учасникам проведення антитерористичної операції відбувся мітинг за участю керівництва та працівників структурних підрозділів Понорницької селищної ради, громадськості.

Перед присутніми виступив заступник Понорницького селищного голови Анатолій Кашич. Анатолій Андрійович у своєму виступі підкреслив, що події 2014 року змінили Україну і кожного громадянина, навчили всіх бути небайдужими, брати на себе відповідальність і відстоювати незалежність своєї країни.

Учасники мітингу хвилиною мовчання вшанували всіх, хто захищаючи ідеали демократії та незалежність України віддали найцінніше - життя. В знак вічної пам'яті про неоціненний подвиг відбулося покладання квітів до меморіалу.

Герої не вмирають поки живе пам'ять про них!