Дата: 15.02.2022 14:41

Фото без опису15 лютого в Україні відзначається День вшанування учасників бойових дій на території інших держав.

Відзначення цього дня свідчить про глибоку повагу суспільства до людей, яким довелося в мирні роки нести військову службу в «гарячих точках» світу.

В селищі Понорниця відбулося покладання квітів до пам’ятного знаку воїнів-інтернаціоналістів, вшанування хвилиною мовчання загиблих воїнів, які не повернулися в рідні домівки.

До воїнів звернулася зі словами вдячності за мужність та героїзм під час виконання інтернаціонального обов’язку в республіці Афганістан заступник селищного голови Галина Яковець.

В цьому році на території Понорницької громади створено громадське об’єднання Українська спілка ветеранів Афганістану. Голова громадського об’єднання Володимир Пилипенко звернувся з вітальним словом до присутніх побратимів та передав нагороди з нагоди 33-ї річниці Дня вшанування учасників бойових дій на території інших держав.

Медаллю «Честь, Мужність, Пам’ять» нагороджено Боровика Миколу Івановича, почесною Грамотою голови Новгород-Сіверської районної  державної адміністрації нагороджено Страмка Анатолія Володимировича, подякою голови Новгород-Сіверської районної  державної адміністрації нагороджено Никипорця Федора Миколайовича.

За підтримку та особистий внесок у розвиток ветеранського руху в Понорницькій територіальній громаді Подякою голови Української спілки ветеранів Афганістану нагороджено Понорницького селищного голову Віктора Іващенка.