Банк одягу КУ "Центр надання соціальних послуг" поповнися новим завозом одягу та засобами гігієни

Дата: 31.01.2022 17:20

Нещодавно Банк одягу комунальної установи "Центр надання соціальних послуг" Понорницької селищної ради поповнися новим завозом одягу, який був у вжитку та засобами гігієни. Дана подія відбулася завдяки Програмі підтримки діяльності відокремленого підрозділу Чернігівської обласної організації Товариства Червоного Хреста України в Понорницькій ОТГ на 2022 рік.

Хочеться щиро подякувати Таїсії Онопко, яка не забуває про жителів нашої громади, Володимиру Соколу, котрий вже не вперше надає транспортні послуги у доставці речей та дівчатам-волонтерам, котрі допомогли у розгрузці багажу.

Тож звертаюся до усіх незахищених верств населення нашої громади! Шановні, приходьте до нашого закладу та отримайте БЕЗКОШТОВНО дитячий та дорослий одяг,  взуття, постільну білизну та інші засоби гігієни. Ми працюємо щодня крім вихідних з 9:00 до 18:00 за адресою: смт Понорниця, вул. Довженка, 53А. Довідки за телефоном 3-12-40.

Директор КУ "Центр надання соціальних послуг"

Олена БИБІК