Відбулось засідання виконавчого комітету Понорницької селищної ради

Дата: 06.06.2024 13:38

Учора, 5 червня 2024 року, пройшло чергове засідання виконавчого комітету Понорницької селищної ради, у ході якого було опрацьовано низку важливих питань життєдіяльності громади та її мешканців. Серед них:

• про перенаправлення коштів субвенції;
  • про затвердження Порядку ведення обліку дітей дошкільного, шкільного віку, вихованців та учнів у Понорницькій селищній територіальній громаді;
  • про затвердження Плану заходів щодо усунення порушень згідно з вимогою Державної екологічної інспекції з охорони навколишнього природного середовища у Чернігівській області;
  • про утворення комісії із встановлення факту здійснення особою догляду (постійного догляду);
  • про надання статусу дитини, яка постраждала внаслідок воєнних дій та збройних конфліктів.
  • про взяття громадян на обслуговування до відділення соціальної допомоги вдома комунальної установи «Центр надання соціальних послуг» Понорницької селищної ради.

Решта питань стосувалась розгляду звернень громадян щодо надання матеріальних допомог, присвоєння адреси будинку, видалення зелених насаджень тощо.

У засіданні виконкому, окрім його членів та запрошених, також взяв участь начальник сектору поліцейської діяльності № 2 Новгород-Сіверського РВП ГУНП у Чернігівській області Роман Чернявський.

У зв’язку з нещодавнім звільненням поліцейського офіцера громади, присутніх цікавило питання подальшої діяльності деяких органів селищної ради без участі представника Національної поліції та загалом життя громади у період відсутності правоохоронця.

Роман Чернявський відповів на всі поставлені запитання та надав кваліфіковані рекомендації і роз’яснення щодо вирішення ситуації, котра наразі виникла у громаді.