Сьогодні пройшла 39 сесія Понорницької селищної ради

Дата: 22.02.2024 16:36

22 лютого 2024 року під головуванням Понорницького селищного голови Віктора Іващенка відбулося пленарне засідання чергової 39 сесії селищної ради восьмого скликання.

У засіданні взяли участь 15 депутатів із 21 обраного, а також заступники селищного голови, керуюча справами виконкому, старости та керівники відділів і виконавчих органів ради.

У ході роботи депутатами ухвалено ряд рішень, серед яких було декілька ключових.

Перше – це затвердження звіту про виконання селищного бюджету за 2023 рік, яке представила начальник фінансового відділу Світлана Погорілко. Друге – затвердження Програми соціально-економічного розвитку Понорницької громади на 2024 рік. З ним присутніх ознайомила заступник селищного голови Галина Яковець. Обидва питання були попередньо схвалені на засіданні виконавчого комітету та детально розглянуті та засіданнях профільних постійних комісій, тому прийняті одноголосно.

Також із бюджетної сфери прийняли ще одне важливе рішення – внесли зміни до бюджету на 2024 рік.

З поміж іншого, відповідно до порядку денного депутатський корпус погодив листи військових частин з метою надання матеріальної підтримки ЗСУ, затвердив Програму забезпечення державної безпеки на території громади та Перелік об’єктів комунальної власності в новій редакції, опрацював низку освітніх і земельних питань, розглянув інші питання життєдіяльності громади.

Сесія традиційно пройшла злагоджено та конструктивно.

Рішення 39 сесії селищної ради будуть оприлюднені на офіційному вебсайті за посиланням: https://ponornycka-gromada.gov.ua/2023-rik-10-33-37-06-02-2023/.