Зустріч з родинами полеглих військовослужбовців Понорницької громади

Дата: 29.08.2023 17:08

Спілкування, підтримка, згуртування – те, що так потрібно рідним загиблих військових. Тому, сьогодні у приміщенні Центру надання соціальних послуг відбулася зустріч з родинами, об'єднаними спільним горем та болем – непоправимою втратою своїх синів, чоловіків, батьків, онуків.

У такий спосіб продовжились заходи з нагоди Дня пам’яті захисників України, які загинули в боротьбі за незалежність, суверенітет і територіальну цілісність України.

Рідні Воїнів мали змогу поспілкуватись за чаєм та кавою у невимушеній теплій атмосфері, поділитись з представниками місцевого самоврядування своїми думками, ідеями та обговорити питання, що їх турбують.

Від імені громади керуюча справами виконкому селищної ради Галина Супрун висловила співчуття родинам, що втратили своїх близьких на війні, та запевнила у подальшій підтримці, адже їхні рідні віддали своє життя за вільне майбутнє наших дітей та всієї України.

Після цього керівництво селищної ради разом із сім’ями Захисників відвідали місця поховання всіх загиблих у населених пунктах громади та поклали квіти до могил наших полеглих земляків-Героїв.

Дякуємо рідним за Героїв. Дякуємо Героям за Україну.