Про питання, які розглянули на засіданні виконавчого комітету

Дата: 18.08.2023 16:30

Сьогодні, 18.08.2023, на черговому засіданні виконавчого комітету, яке пройшло під головуванням селищного голови Віктора Іващенка, прийнято низку важливих рішень, серед яких:

• бюджет громади:
    • схвалено звіт про виконання селищного бюджету Понорницької територіальної громади за перше півріччя 2023 року, який буде винесено на затвердження чергової сесії селищної ради.
  • дошкільна освіта:
    • заслухано звіт директора Авдіївського ЗДО «Світанок» про роботу за 2022/2023 навчальний рік. За проєктною потужністю заклад розрахований на 45 місць, станом на 01.06.2023 прийнято 38 дітей: 19 – старша група і 19 – молодша. Трудовий колектив налічує 12 працівників, із них: 3 педагогічні, 9 – технічний персонал. Річний план на 2022-2023 навчальний рік виконаний на 80%, адже через воєнний стан робота з дітьми не проводилась у запланованому обсязі. Освітній процес у ЗДО у звітному періоді був направлений на забезпечення психологічної безпеки та емоційного благополуччя його учасників, формування у дітей відчуття приналежності до своєї країни та сенсорно пізнавального досвіду в різних видах діяльності через використання інноваційних технологій.
  • соціальний захист:
    • надано статус дитини-сироти та взято на квартирний облік дитину, позбавлену батьківського піклування;
    • внесено зміни до складу мобільної бригади соціально-психологічної допомоги особам, які постраждали від домашнього насильства та/або насильства за ознакою статі, а саме додано посаду спеціаліста-психолога;
    • надано матеріальні допомоги жителям громади на поховання, для ліквідації наслідків пожежі, для довготривалого або складного лікування, а також дітям загиблих учасників бойових дій для підготовки до навчального року.
  • інші сфери діяльності:
    • вирішено питання щодо виготовлення пам’ятної дошки загиблому Герою Віктору Гончарову та надано дозвіл на її встановлення на фасаді Понорницького ліцею;
    • затверджено Положення про складання акта встановлення факту здійснення догляду за особами з інвалідністю I чи II групи та особами, які потребують постійного догляду, та утворено робочу групу для складання акта;
    • присвоєно адреси об’єктам нерухомого майна.

Детальніше з прийнятими рішеннями можна буде ознайомитися на сайті Понорницької селищної ради у розділі «Офіційні документи».