Понорниця попрощалася з Героєм, захисником Миколою Топчієм

Дата: 06.04.2023 19:30

Фото без описуМикола народився 24 січня 1969 року у селищі Понорниця. Тут створив чудову родину, виростив і виховав двох доньок.

10 серпня 2022 року старший лейтенант Микола Топчій був призваний до Національної академії сухопутних військ імені Гетьмана Петра Сагайдачного у м. Львів. Після підготовки розпочав службу у складі одного з підрозділів військової частини А 0693 на посаді командира взводу. Він мужньо захищав наш спокій і незалежність України.

Під час виконання бойового завдання на Донеччині Микола отримав травми не сумісні з життям. 3 квітня 2023 року перестало битися серце нашого Героя. Поховали воїна сьогодні у смт Понорниця.

Ми глибоко співчуваємо родині Героя. Нехай Господь Бог допоможе вам перенести цю важку втрату.

Вічна пам'ять і слава нашому Герою!