На Чернігівщині заборонено продаж та використання піротехнічних засобів протягом дії воєнного стану

Дата: 27.12.2022 15:15

Фото без описуУ Чернігівській області запроваджено заборону на продаж та використання піротехнічних засобів протягом дії воєнного стану. Таке рішення ухвалила Рада оборони області на своєму черговому засіданні (протокол від 22 грудня 2022 року № 17).

Під заборону потрапляють феєрверки, салюти та петарди усіх класів.

Розглядаючи питання забезпечення громадського порядку у прийдешні святкові дні, члени Ради оборони також дійшли згоди не змінювати тривалість комендантської години.

Представникам релігійних громад рекомендовано розглянути можливість трансляції богослужінь на онлайн-ресурсах, аби уникнути масових скупчень людей у храмах.