День місцевого самоврядування в Понорницькій селищній раді

Дата: 07.12.2022 13:12

В Україні щороку 7 грудня відзначають День місцевого самоврядування – свято, яке започатковане ще у 1990 році. Саме в цей день Верховна Рада прийняла Закон України «Про місцеві ради народних депутатів та місцеве самоврядування».

Сьогодні у приміщення Понорницької селищної ради відбувся урочистий захід. З нагоди професійного свята привітати і нагородити працівників селищної ради та її структурних підрозділів завітав перший заступник начальника Новгород-Сіверської районної військової адміністрації Володимир Шкарпітко. Він звернувся до присутніх з вітальним словом та вручив відзнаки.

Подяки Чернігівської обласної військової адміністрації оголошені:

• Яковець Галині Володимирівні, заступнику селищного голови з питань діяльності виконавчих органів ради;
  • Ященку Володимиру Петровичу, старості Радичівського старостинського округу;
  • Ментій Валентині Іванівні, старості Авдіївського старстинського округу.

Грамотою Новгород-Сіверської районної військової адміністрації нагороджена:

• Горох Тамара Дмитрівна, начальник відділу організаційної та кадрової роботи.

Подяка Новгород-Сіверської районної військової адміністрації оголошена:

• Трухану Миколі Васильовичу, секретарю Понорницької селищної ради.

Також працівники селищної ради отримали нагороди від Новгород-Сіверської районної ради.

Грамотою нагороджений:

• Кашич Анатолій Андрійович, заступник селищного голови з питань діяльності виконавчих органів ради.

Подяка оголошена:

• Мишко Валентині Миколаївні, старості Покошицького старостинського округу.

До вітального слова долучились селищний голова Віктор Іващенко та керуюча справами виконавчого комітету селищної ради Галина Супрун. Після привітань Віктор Іванович вручив відзнаки Понорницької селищної ради.

Грамотами нагороджені:

• Сиротенко Марина Юріївна, головний спеціаліст загального відділу;
  • Ірха Юлія Олександрівна, начальник відділу з питань реєстрації місця проживання/перебування осіб.

Подяку оголошено:

• Журі Артему Григоровичу начальнику відділу земельних відносин, містобудування, архітектури та житлово-комунального господарства.

Наприкінці заходу всіх жінок привітали квітами.