Привітання селищного голови з Днем Гідності та Свободи

Дата: 21.11.2022 19:15

Шановні жителі Понорницької громади!

День Гідності та Свободи – важливе державне свято, яке українці щороку відзначають 21 листопада.

Його встановлено на честь одразу двох визначних для України подій: президентських виборів, які стали початком Помаранчевої революції 2004 року та Революції Гідності 2013 року.

Сьогодні ми вшановуємо Героїв Небесної Сотні та всіх українських воїнів, які захищають нашу державу, усіх тих, хто власним життям, своєю жертовністю демонструють щире прагнення українців жити у вільній, демократичній і суверенній державі.

Я вітаю вас зі святом, що є символом відродження нації, духовної свободи, бо Гідність, Єдність та Свобода – це ті принципи, які об’єднали прагнення мільйонів українців до кращого життя та змінили хід української історії і від кожного з нас залежить, у якій Україні житимемо ми, і житимуть наступні покоління.

Нехай буде мирне небо над українською землею, добробут й родинна злагода у ваших домівках та не згасає віра в щасливе майбутнє держави з гордим ім’ям Україна.

З повагою - селищний голова Віктор Іващенко