Смерть та народження на ТОТ: юристи системи БПД допомагають з документами

Дата: 15.11.2022 15:24

Система безоплатної правової допомоги працює, щоб допомогти встановити факти, що мають юридичне значення - наприклад, факт народження чи смерті - на тимчасово окупованих територіях. Від початку повномасштабного вторгнення уже надійшло понад 1000 таких звернень.

У матеріалі на сайті БПД розповідається на конкретних прикладах, у яких справах юристи вже допомогли та як шукали докази для суду http://bit.ly/3X48ckK

Увага: ВПО мають право на усі види правових послуг від системи БПД. Якщо вам потрібна допомога, щоб встановити факти, що мають юридичне значення - зателефонуйте 0 800 213 103, де вам детально роз’яснять усю процедуру та нададуть відповіді на запитання.

Нагадуємо, що правову допомогу можна отримати звернувшись до Коропського бюро правової допомоги з 09:00 до 18:00 з понеділка по п’ятницю за адресою: вул. Успенська, 2, смт Короп, тел.: (04656) 2-12-62.

Також за правовою допомогою звертайтесь до Менського місцевого центру з надання БВПД з 8:00 до 17:00 за адресою: вул. Титаренка С., 6-А, м. Мена, тел.: (04644) 3-30-01.