Роз'яснення з питань прав громадян щодо сплати за житлово-комунальні послуги та споживачів на придбання дров через інтернет-магазин «ДроваЄ»

Дата: 26.10.2022 15:35

Фото без описуУповноважений Верховної Ради України з прав людини  здійснює парламентський контроль за додержанням конституційних прав і свобод людини і громадянина та захист прав кожного на території України і в межах її юрисдикції на постійній основі.

Метою парламентського контролю, який здійснює Уповноважений, зокрема, є сприяння правовій інформованості населення.

Враховуючи численні звернення громадян про надання роз’яснень, Секретаріатом Уповноваженого підготовлено інфографіки з питань прав громадян щодо сплати за житлово-комунальні послуги в умовах воєнного стану та споживачів на придбання дров для опалення через інтернет-магазин «ДроваЄ».