На території Понорницької громади розпочинається опалювальний сезон

Дата: 12.10.2022 10:22

Фото без описуЗ 13 жовтня 2022 року на об’єктах закладів охорони здоров’я, освіти, культури та в адміністративних будівлях установ, підприємств та організацій, що знаходяться в комунальній власності Понорницької селищної ради розпочнеться опалювальний період.

Відповідне розпорядження № 64-од сьогодні видав селищний голова Віктор Іващенко на підставі розпорядження начальника Чернігівської обласної військової адміністрації від 06.10.2022 № 365 «Про початок опалювального періоду 2022/23 року».

Також своїм розпорядженням Віктор Іванович зобов’язав керівників установ, підприємств, організацій, що належать до комунальної власності селищної ради та відповідальних осіб забезпечити стабільне проходження опалювального періоду, дотримання санітарних норм та температурного режиму згідно з нормами чинного законодавства України, безаварійне функціонування опалювальних систем, економне та раціональне використання енергоносіїв.