Разом - ми сила! Відбулись чергові заходи із впорядкування територій у Понорниці, Розльотах та Покошичах
Дата: 05.08.2022 16:03
Кількість переглядів: 169
Цієї п’ятниці відбувся уже традиційний захід із прибирання Понорниці – центрального селищна нашої громади.
Цього разу об’єктом прибирання стала Понорницька лікарня та її підвальне приміщення. Участь у впорядкуванні території взяли працівники селищної ради, відділу освіти, культури, молоді та спорту та самої лікарні.
Окрім того, на постійній основі відбувається впорядкування сіл громади працівниками сфери благоустрою. На цьому тижні роботи проводились у селах Розльоти та Покошичі.
Чиста громада - це показник культури мешканців, які проживають у ній!