Увага! Видача гуманітарної допомоги для маленьких жителів громади

Дата: 19.05.2022 17:57

Фото без описуЧергова партія гуманітарної допомоги була отримана від Новгород-Сіверської районної військової адміністрації.

Жителі громади, які мають дітей до 2-х років, можуть отримати підгузки 1-6 розмірів та дитяче харчування. Допомога передана до Волонтерського центру Понорницької громади.

Для оформлення заявки мешканцям потрібно звернутись:

• смт Понорниця, с. Рихли та с. Зелена Поляна - до відділу соціального захисту населення Понорницької селищної ради;
  • с. Верба, с. Осьмаки – до діловода с. Верба;
  • с. Авдіївка, с. Шаболтасівка - у старостат Авдіївського старостинського округу;
  • с. Радичів, с. Криски, с. Іваньків, с. Розльоти - у старостат Радичівського старостинського округу;
  • с. Покошичі, с. Деснянське, с. Мезин, с. Курилівка - у старостат Покошицького старостинського округу.

Сьогодні, 19 травня, до закладів загальної середньої та дошкільної освіти були передані дитячі солодощі: цукерки «Бім-бом», вафлі, мюслі, молоко та напій «Кока-кола».

Отримати солодкі вироби можна у закладах освіти.

Батькам, діти яких не відвідують дошкільний заклад, потрібно звернутись до відділу соціального захисту населення Понорницької селищної ради (жителям смт Понорниця, с. Рихли та с. Зелена Поляна), до діловода с. Верба (жителям с. Верба, с. Осьмаки) або до старостату (жителям старостинських округів). При собі мати свідоцтво про народження дитини.