Новий потужний генератор для потреб Понорницької громади

Дата: 18.05.2022 10:08

Раді повідомити приємну новину. Агенція ефективного розвитку, яка сприяє залученню фінансових ресурсів для розвитку Чернігівського регіону, отримала волонтерський грант у сумі 7000 євро від House of Europe. Кошти були спрямовані на придбання потужного дизельного генератору (21 кВт) для нашої громади.

House of Europe (“Дім Європи”) — програма, що фінансується Європейським Союзом, створена з метою підтримки професійного та творчого обміну між українцями та їхніми колегами в країнах ЄС. Програма фокусується на культурі та креативному секторі, освіті, медицині, соціальному підприємництві, медіа та роботі з молоддю.

Генератор вже подолав шлях через всю Україну і прибув до Понорницької громади. Тут, в умовах воєнного часу та в період електричних відключень, генератор зможе забезпечити будь-який комунальний, інфраструктурний чи інший об'єкт необхідною потужністю.