Працівники дорожньої служби відновлюють проїзди на головних транспортних артеріях Чернігівської області

Дата: 28.04.2022 14:58

Служба автомобільних доріг у Чернігівській області продовжує ремонт шляхів області після бойових дій. Працюють на відновленням переїздів через зруйновані мости. Учора, 27 квітня, у роботах було задіяно 81 працівника та 44 одиниці техніки.

На автодорозі Н-27 Чернігів — Мена — Сосниця — Грем'яч проводили роботи з монтажу прогонової будови на одному з пошкоджених мостів. На трасі М-01 Київ — Чернігів у Чернігівському районі також тривали роботи з організації тимчасового переїзду через зруйновану споруду. Там демонтували покриття та залізобетонні плити, вивозили будівельне сміття. Ще на одному переїзді — на дорозі Р-69 Київ — Вишгород — Десна — Чернігів — працювали над гідроізоляцією та облаштуванням основи під покриття.

На шляху Т-25-35 Козелець — Остер — Карпилівка та трьох ділянках дорогах Р-69 дорожники проводили ямковий ремонт гарячим асфальтобетоном. Загалом — 2023 кв. метри.

На трасі М-01 також продовжувався демонтаж пошкоджених бар’єрних огороджень та прибирання сміття.

Джерело: Чернігівська ОВА