Дата: від до Скинути

Коли кривдять найближчі: як юристи можуть допомогти захиститися від домашнього насильства

Коли фізичної, моральної чи іншої шкоди систематично завдають найближчі люди – ймовірно, це ситуація домашнього насильства. Розповідаємо, які ознаки має домашнє насильство, яка відповідальність передбачена для кривдників та куди звертатися по допомогу.

15:18 07.05.2024

Платформа допомоги врятованим: тут, щоб допомогти

Наслідки війни не залишили осторонь жодної української родини. Вимушене переміщення та біль втрати, страх і тривожність за своїх близьких – ці та інші відчуття щоденно переживає кожен із нас.

16:38 02.05.2024

Головне управління ДПС у Чернігівській області проводить онлайн-семінар для платників екологічного податку

З метою інформування платників про зміни, що відбулись у частині складання і подання податкової звітності та уточнюючих податкових декларацій з екологічного податку та в рамках заходів з надання інформаційно-консультативної допомоги платникам екологічного податку Головне управління ДПС у Чернігівській області повідомляє про проведення онлайн-семінару.

14:39 02.05.2024

Як Nazovni може допомогти українському бізнесу?

Міжнародна платформа економічної дипломатії Nazovni – цифровий сервіс, створений за інституційної та інформаційної підтримки МЗС України, який допомагає українському бізнесу вийти на нові ринки за підтримки представників дипломатичних установ України у понад 120 країнах світу.

11:12 02.05.2024