Понорницький ліцей приєднався до Загальнонаціональної акції єднання та віри «Випускники-2024 року для майбутніх поколінь»

Дата: 28.03.2024 16:41

Діти війни, випускники 2024 року, 11-класники всієї України, закінчуючи свої заклади освіти та прощаючись з дитинством, не матимуть традиційних шкільних балів і радості зустрічі першого дорослого світанку… Війна змінила все. Але саме це покоління будуватиме і відбудовуватиме нашу Україну після перемоги.

У такі тяжкі часи випробувань Асоціація професіоналів довкілля ініціювала Загальнонаціональну акцію єднання та віри «Випускники-2024 року для майбутніх поколінь», щоб кожен випускник зміг посадити дерево в своєму місті, містечку чи селі, яке символізуватиме віру в нашу перемогу.

Учні Понорницького ліцею підтримали акцію та посадили молоді дерева біля закладу. Учителі в цей час також займались корисною справою – наводили лад на закріпленій за ліцеєм території.

Ми сильні лише тоді, коли разом!