Смоголь Олексій Олександрович (30.03.1977 - 28.02.2024, с. Авдіївка)

Дата: 06.03.2024 16:18

Фото без описуСмоголь Олексій Олександрович народився 30 березня 1977 року в Авдіївці, де навчався, жив і працював. У мирному житті займався особистим селянським господарством.

До лав Збройних сил України він вступив майже відразу після повномасштабного вторгнення – 21 квітня 2022 року. Спочатку пройшов навчання в 169 навчальному центрі імені князя Ярослава Мудрого в смт Десна Чернігівської області, згодом для подальшого проходження служби направлений у механізоване відділення механізованого взводу механізованої роти військової частини А 0221. На фронті був стрільцем-помічником гранатометника, мав звання молодшого сержанта.

28 лютого 2024 року під час виконання бойового завдання в околицях селища Терни Донецької області Олексій Смоголь потрапив під обстріл зі ствольної артилерії, внаслідок чого обірвалось його життя. Воїн майже 2 роки боронив український кордон від окупантів.

У Героя залишились донька, дружина та батьки.

Поховання відбулось 3 березня 2024 року на кладовищі села Авдіївка.