Миленко Станіслав Михайлович (15.01.1996 - 28.12.2023, с. Покошичі)

Дата: 27.02.2024 09:24

Фото без описуМиленко Станіслав Михайлович народився 15 січня 1996 року в селі Світла Долина Новомиколаївського району Запорізької області.

Після закінчення 9 класів школи в рідному селі здобув професію столяра в Кам’янському училищі. Строкову службу проходив у м. Запоріжжя, а після її закінчення навчався у військовій академії м. Львів.

З 2021 року Станіслав Миленко продовжив службу за контрактом і з перших днів повномасштабного вторгнення став на захист Батьківщини. Спочатку – навчання на артилериста у м. Львів, далі – Чернігівський напрямок, і в березні 2023 – м. Бахмут, де виконував військовий обов’язок у складі 2 взводу 2 механізованої роти 214 окремого спеціалізованого батальйону Збройних сил України.

28 грудня 2023 року поблизу населеного пункту Богданівка Бахмутського району Донецької області молодший сержант Миленко Станіслав Михайлович загинув при виконанні бойового завдання в результаті ворожого артобстрілу позицій українських захисників.

Він був справжнім патріотом України, сміливим солдатом та доброю, працьовитою людиною.

З Понорницькою громадою воїна пов’язують молода дружина та маленький син, котрі проживають у селі Покошичі.

З усіма почестями Станіслава поховали 5 січня 2024 року в с. Покошичі.