Понорницька громада в жалобі... У бою за Україну загинув житель села Криски Юрій Васильович Кириченко

Дата: 22.02.2024 16:41

Фото без описуСтрашна звістка знову сколихнула Понорницьку громаду. 17 лютого 2024 року на війні загинув наш земляк, житель села Криски, Кириченко Юрій Васильович.

«Отримав поранення несумісні з життям під час ударно-пошукових дій унаслідок ворожого мінометного обстрілу при виконання службових обов’язків із захисту територіальної цілісності та суверенітету України під час агресії рф» – так описано останні миті життя Героя у сповіщенні для родини. Свій останній бій Юрій Васильович прийняв в районі населеного пункту Ласточкине Донецької області.

Захисник народився 27 грудня 1972 року в с. Оболоння Коропського району. Жив із родиною в с. Криски, мав сина. Працював інженером охорони природно заповідного фонду Мезинського НПП. Захищав наш спокій у лавах ЗСУ із лютого 2023 року.

Простий солдат Юрій Кириченко став прикладом патріотизму, мужності й безмежної любові до України, за яку і поклав своє життя.

Висловлюємо щирі співчуття рідним і близьким загиблого Героя. Низько схиляємо голови у скорботі. Ніколи не забудемо, якою ціною виборюється мир та незалежність України.

Царство Небесне душі, вічна пам'ять і шана Герою-Захиснику!

Інформація щодо зустрічі та прощання з Юрієм Кириченком буде опублікована згодом.