Збираємо потребу в насінні овочів до посівної 2024 року!

Дата: 17.01.2024 11:08

Фото без описуУ межах проєкту "Згуртовані громади", який реалізує Всеукраїнська асоціація громад (далі - ВАГ) за підтримки Програми USAID з аграрного та сільського розвитку (АГРО), розпочинається робота над забезпеченням домогосподарств, що постраждали внаслідок війни, насінням овочів до посівної 2024 року.

Асортимент насіння овочів включає: моркву, цибулю (чорне насіння), капусту, томат, кабачок, перець, диню. Це насіння пофасовано у зручні для використання упаковки з розрахунку на одне домогосподарство орієнтовно на 0,25 сотки. Також компанія Syngenta планує передати насіння капусти, томатів, кабачків, цибулі (чорне насіння), огірків та цукрової кукурудзи. Водночас тривають переговори з іншими насіннєвими компаніями щодо участі у проєкті для забезпечення насінням ще більшої кількості домогосподарств.

Залишити свою потребу Ви можете до 02.02.2024 в Понорницькій селищній раді (лист-запит знаходиться на столі в коридорі), або електронно за посиланням: https://forms.gle/nnysXYsDnV5LiDqz8.