З 2 січня оголошена приписка до призовної дільниці юнаків 2007 року народження

Дата: 09.01.2024 11:30

Фото без описуНа підставі статті 14 Закону України «Про військовий обов’язок і військову службу», розпорядження голови Новгород-Сіверської районної військової адміністрації від 01.12.2023 № 215 та рішення голови Новгород-Сіверської міської ради від 30.11.2022 № 303 з 2 січня по 29 березня 2024 року оголошена приписка до призовної дільниці Новгород-Сіверського районного територіального центру комплектування та соціальної підтримки громадян 2007 року народження.

У зв'язку з цим та на виконання наказу начальника Новгород-Сіверського районного територіального центру комплектування та соціальної підтримки від 07.12.2023 № 441 громадянам чоловічої статі, що народились з 1 січня по 31 грудня 2007 року включно, і постійно або тимчасово проживають на території Понорницької громади необхідно з'явитись на приписку за адресою: вул. Вознесенська, 24, смт Короп, у точно визначений для них час, зазначений у особистій повістці. При собі потрібно мати документи, що посвідчують особу.

Громадяни старших років народження, які не пройшли приписку раніше, або ті, що не отримали особистих повісток, також повинні з’явитись до першого відділу Новгород-Сіверського РТЦК та СП за вищевказаною адресою.