Урочисто відзначили День місцевого самоврядування

Дата: 08.12.2023 14:23

З нагоди професійного свята працівників органів місцевого самоврядування у Понорниці відбувся урочистий захід, під час якого кращим представникам галузі були вручені грамоти та подяки.

Ця подія зібрала в одну родину депутатів, членів виконкому, працівників та ветеранів ОМС, чия наполеглива праця, енергія та професіоналізм творять історію місцевого самоврядування.

На початку заходу присутні вшанували пам’ять загиблих українців хвилиною мовчання.

У своєму вітанні селищний голова Віктор Іващенко подякував всім, хто працював і працює на благо Понорницької територіальної громади та привітав учасників заходу з професійним святом.

До вітального слова також приєдналися депутат селищної ради Михайло Плющ, керуюча справами виконавчого комітету Галина Супрун та член виконавчого комітету Людмила Лунь.

Традиційно не обійшлось без відзнак. За досягнуті успіхи в праці та громадській діяльності працівники, депутати, члени виконкому були нагороджені грамотами та подяками різних рівнів. Отже:

• Подяка голови Чернігівської обласної державної адміністрації оголошена Супрун Галині Петрівні, керуючій справами (секретарю) виконавчого комітету Понорницької селищної ради.
  • Грамотами Новгород-Сіверської районної державної адміністрації нагороджені:
    • колектив Понорницької селищної ради;
    • Погорілко Світлана Миколаївна, начальник фінансового відділу Понорницької селищної ради;
    • Бибік Олена Петрівна, начальник загального відділу Понорницької селищної ради;
    • Сиротенко Марина Юріївна, головний спеціаліст загального відділу Понорницької селищної ради.
  • Подяка голови Новгород-Сіверської районної державної адміністрації оголошена Горбенко Ользі Федорівні, діловоду Покошицького старостинського округу.
  • Грамотами Новгород-Сіверської районної ради нагороджені:
    • Жура Артем Григорович, начальник відділу земельних відносин, містобудування, архітектури та житлово-комунального господарства Понорницької селищної ради;
    • Ірха Юлія Олександрівна, заступник начальника, адміністратор відділу «Центр надання адміністративних послуг» Понорницької селищної ради.
  • Грамотами Понорницької селищної ради нагороджені:
    • Плющ Михайло Іванович, депутат Понорницької селищної ради;
    • Скрипко Микола Петрович, депутат Понорницької селищної ради;
    • Бородюк Андрій Володимирович, депутат Понорницької селищної ради;
    • Булітко Сергій Іванович, депутат Понорницької селищної ради;
    • Лунь Людмила Володимирівна, член виконавчого комітету Понорницької селищної ради;
    • Селянська Світлана Миколаївна, член виконавчого комітету Понорницької селищної ради;
    • Шкляр Вікторія Григорівна, начальник відділу «Центр надання адміністративних послуг» Понорницької селищної ради;
    • Корнієнко Ольга Петрівна, діловод Авдіївського старостинського округу;
    • Бушай Валентина Іванівна, прибиральник Понорницької селищної ради.

Вітаємо всіх із заслуженими нагородами!

Працюємо далі, об’єднані спільним прагненням зробити нашу громаду щасливою, багатою і вільною!