Представники Данської ради у справах біженців відвідали Понорницьку громаду

Дата: 06.12.2023 15:05

Сьогодні у Понорницю завітали представники Данської ради у справах біженців. Ця організація надає руку допомоги населенню України, яке страждає від наслідків війни, завдяки реалізації програми, спрямованої на підтримку внутрішньо переміщених осіб та осіб, які постраждали від воєнних дій, у стабілізації їхнього життя, досягненні довгострокових рішень шляхом працевлаштування, самозайнятості та отримання доходів, можливостей професійної освіти тощо.

На зустріч, що відбулась у Понорницькому будинку культури, були запрошені внутрішньо переміщені особи, які знайшли прихисток на базі нашої громади.

Фахівці Данської ради у справах біженців надали учасникам заходу корисну інформацію щодо отримання психологічної, соціальної та гуманітарної допомоги. Також відбулось індивідуальне консультування громадян та виявлення їхніх потреб з метою надання необхідної підтримки у майбутньому.

Таким чином Данська рада має намір і надалі співпрацювати з Понорницькою громадою, допомагаючи найбільш незахищеним її громадянам долати наслідки військових дій.