У Понорницькому будинку культури відбулася робочо-святкова нарада селищного голови з працівниками культури

Дата: 09.11.2023 20:06

Фото без опису9 листопада - Всеукраїнський день працівників культури та майстрів народного мистецтва. З цієї нагоди у Понорницькому будинку культури відбулася робочо-святкова нарада селищного голови Віктора Іващенка  з працівниками культури.

В робочій частині наради були заслухані звіти завідуючих філіями будинків культури комунального закладу «Понорницький селищний будинок культури» про виконану роботу за десять місяців поточного року та  обговорені плани на подальший період роботи.

Заслухавши виступи працівників культури, Віктор Іванович відзначив зміни у специфіці роботи закладів культури у воєнний час. Відмітив важливість проведених благодійних концертів на підтримку ЗСУ, виготовлення маскувальних сіток, окопних свічок та інших життєво необхідних речей для наших захисників. Наголосив на тому, що саме працівники культури залучають не байдуже  населення до таких заходів. Подякував працівникам культури за активну участь у заходах з благоустою і впорядкування територій громади.

Після обговорення робочих питань перейшли до святкової частини.

До  привітань Віктора Івановича долучилися керуюча справами (секретар) виконавчого комітету селищної ради Галина Супрун, виконуючий обов’язки начальника відділу освіти, культури, молоді та спорту Понорницької селищної ради Олександр Стельмах та старости. Вони побажали присутнім нових творчих ідей, неперевершених виступів, невичерпного натхнення та задоволення від своєї діяльності.

Не обійшлося свято без нагород.

За високий рівень виконавчої майстерності, популяризацію української пісні та з нагоди Всеукраїнського дня працівників культури та майстрів народного мистецтва Грамотами  Понорницької селищної ради нагороджено:

• Співочий ансамбль «Берегиня» комунального закладу «Понорницький селищний будинок культури» Понорницької селищної ради;
  • Співочий ансамбль «Гармонія» Авдіївського будинку культури філії комунального закладу «Понорницький селищний будинок культури» Понорницької селищної ради.

За сумлінну працю, високий професіоналізм, активну участь у культурно-мистецькому житті громади та з нагоди Всеукраїнського дня працівників культури та майстрів народного мистецтва Подяки Понорницької селищної ради оголошено:

• Пушкар Наталії Андріївні, завідуючій філією будинку культури с. Верба – філії комунального закладу «Понорницький селищний будинок культури» Понорницької селищної ради;
  • Рощин Тетяні Петрівні, методисту комунального закладу «Понорницький селищний будинок культури» Понорницької селищної ради.

Грамотою відділу освіти, культури, молоді та спорту Понорницької селищної ради нагороджено:

• Ященко Ларису Миколаївну– завідуючу філією будинку культури с.Радичів – філії комунального закладу «Понорницький селищний будинок культури» Понорницької селищної ради.

Подяку відділу освіти, культури, молоді та спорту Понорницької селищної ради оголошено:

• Трухан Світлані Іванівні – завідуючій  філією будинку культури с. Розльоти – філії комунального закладу «Понорницький селищний будинок культури» Понорницької селищної ради.

Окрім того, всі присутні на святі працівники культури  отримали квіти.