У Понорницькій селищній раді відбувся прийом громадян фахівцем Пенсійного фонду України

Дата: 31.10.2023 15:09

У рамкам укладеної Угоди про співпрацю між Головним управлінням Пенсійного фонду України в Чернігівській області та Понорницькою селищною територіальною громадою 31 жовтня усі охочі жителі громади мали змогу отримати фахові консультації з питань пенсійного забезпечення та призначення житлових субсидій і пільг.

Відвідувачів, зокрема, цікавили питання, які стосувались порядку нарахування пенсії, залежності її розміру від величини зарплати і тривалості страхового стажу, необхідних для призначення пенсії документів, оформлення пільг і субсидій на оплату житлово-комунальних послуг тощо.

Головний спеціаліст відділу обслуговування громадян № 12 (сервісний центр) Головного управління Пенсійного фонду України в Чернігівській області Гринєвич Світлана Петрівна надала вичерпні відповіді на запитання громадян, що звернулись за роз’ясненнями. Також представниця фонду проінформувала про можливість отримання повного спектру послуг через вебпортал електронних послуг ПФУ.

Наступний прийом спеціалістом Пенсійного фонду заплановано на 26 грудня, про що буде повідомлено додатково. Слідкуйте за оголошеннями на сайті та фейсбук-сторінці селищної ради.