У Радичеві провели в останню путь Захисника України Сергія Войтенка

Дата: 31.08.2023 16:26

Фото без описуСьогодні в селі Радичів попрощались із загиблим Героєм Войтенком Сергієм Віталійовичем, який із жовтня 2022 року захищав рідну землю від ворога. Похорон відбувся з військовими почестями на кладовищі, де спочивають його рідні.

Сергій Войтенко закінчив загальноосвітню та музичну школи в Коропі, згодом поступив у Ніжинський фаховий коледж культури і мистецтв. Працював вчителем музики в Коропі, грав у духовому оркестрі та працював на інших посадах.

Під час проходження служби у Збройних Силах України отримав поранення та важку контузію, мав значні проблеми зі здоров’ям. Відповідно до рішення військово-лікарської комісії проходив реабілітацію вдома. Трагічно загинув під час відпочинку на березі Десни.

Важко сприймати смерть наших захисників, особливо таких молодих хлопців. Ще важче знайти слова втіхи та підтримки для рідних, близьких, друзів і побратимів загиблого, бо їм зараз найтяжче. Уся громада в цю хвилину сумує разом з вами...

Нехай душа нашого Воїна знайде вічний спокій, а Господь прийме його у своє Царство Небесне.

Вічна пам’ять і слава Герою!