День Державного Прапора та День незалежності: у Понорниці відбулись заходи з нагоди найголовніших державних свят

Дата: 24.08.2023 16:48

Серпень – особливий місяць, бо саме у ньому 23 та 24 числа вся Україна святкує одні з найважливіших національних свят – День Державного Прапора та 32 річницю проголошення Незалежності України.

У межах відзначення цих пам’ятних дат у нашій громаді відбулись урочистості.

Учора віддали шану символу незалежної України – Державному Прапору. Біля Понорницького будинку культури урочисто підняли національний стяг під звучання Державного Гімну.

Сьогодні на тому ж місці хвилиною мовчання вшанували пам’ять українських героїв, які загинули у боротьбі за свободу нашої держави, та поклали квіти до підніжжя меморіалів на честь людей, котрі своїми подвигами виборювали та відстоювали нашу незалежність і територіальну цілісність.

Незалежність є найціннішим скарбом, найвищим досягненням і найвагомішим надбанням, здобутим поколіннями українців, а Державний Прапор – втіленням єдності, честі та гідності українського народу. Бережімо нашу незалежність та її символи як найвищу національну святиню!