Вітання селищного голови Віктора Іващенка з Днем незалежності України

Дата: 24.08.2023 11:12

Фото без описуДорога громадо!

Сьогодні наша держава святкує тридцять другу річницю Незалежності!

Уже понад три десятиліття ми маємо свою історію – історію незалежної України. 24 серпня 1991 року Україна зробила свій вибір на користь демократичного розвитку та самостійності. У цей доленосний день втілилася віковічна мрія багатьох поколінь українців, їхнє прагнення бути господарями у власному домі та вільно жити у своїй суверенній державі.

На жаль, дев’ятий рік поспіль ми відзначаємо цю дату у війні і другий рік – у повномасштабній. За своє прагнення жити незалежно ми платимо надвисоку ціну... Проте, усі випробування, які зустрічаються на шляху розвитку нашої країни, загартовують українській дух, виховують в кожному повагу до своєї Батьківщини.

Вітаючи вас з Днем незалежності, бажаю лише одного – миру! Нехай наступна 33-тя річниця святкуватиметься під нашими переможними знаменами!

Дякую кожному військовому та військовій, які ризикують життям заради Незалежності України. Вічна слава усім Героям, які віддали за Україну своє життя!

Віримо в нашу Перемогу, в наших воїнів, в силу нашого нескореного духу!

З повагою - селищний голова Віктор Іващенко