Всесвітній день прибирання «World Cleanup Day»

Дата: 11.08.2023 12:34

Фото без опису16 вересня 2023 року в Україні разом з 191 країною світу відбудеться щорічна подія до Всесвітнього дня прибирання «World Cleanup Day».

Мета заходу – об’єднання громадян з метою формування національної культури чистоти, благоустрою, правильного поводження з відходами, дбайливого ставлення до довкілля, створення сприятливих умов для розвитку волонтерства і самореалізації української молоді, розвитку місцевих громад та залучення ВПО до суспільно корисної діяльності.

Організатори акції – Всеукраїнський молодіжний рух «Let’s do it Ukraine» спільно з міжнародним рухом «Let’s Do It World» за підтримки органів виконавчої влади, місцевого самоврядування, ряду громадських організацій.

Всесвітній день прибирання «World Cleanup Day» проводиться щорічно в третю суботу вересня в усьому світі й об’єднує мільйони учасників.

В Україні у 2023 році Всесвітній день прибирання пройде з дотриманням заборон, обмежень, які діють на період війни.

Рекомендований період проведення заходів – з 16 серпня по 16 вересня 2023 року.

Можливі різні формати участі у заходах: прибирання прибудинкових територій, прибирання територій установ, організацій, закладів освіти; сортування вторинної сировини та здача на перероблення; приурочення осіннього місячнику благоустрою до Всесвітнього дня прибирання в Україні тощо.

Наша підтримка та участь надасть змогу провести міжнародну подію «World Cleanup Day» в Україні на високоякісному рівні та зробити вагомий внесок у виховання дбайливого ставлення громадян до довкілля!