Рішення 42 (позачергового) засідання виконавчого комітету від 15.06.2023

Дата: 20.06.2023 10:33

Фото без опису1. № 420 Про внесення змін до рішення виконавчого комітету Понорницької селищної ради від 26.10.2022 № 274 «Про повернення в Україну переміщених (евакуйованих) дітей – громадян України»

2. № 421 Про внесення змін до показників бюджету Понорницької селищної територіальної громади на 2023 рік

3. № 422 Про затвердження Плану роботи виконавчого комітету Понорницької селищної ради на ІІІ квартал 2023 року

4. № 423 Про внесення змін до рішення виконавчого комітету Понорницької селищної ради від 10.05.2023 № 404 «Про утворення комісії з розгляду питань щодо надання компенсації за пошкоджені об’єкти нерухомого майна внаслідок бойових дій, терористичних актів, диверсій, спричинених збройною агресією Російської Федерації проти України»

5. № 424 Про затвердження проєктно-кошторисної документації

6. № 425 Про затвердження проєктно-кошторисної документації

7. № 426 Про утворення комісії з виявлення, обстеження та взяття на облік безхазяйного нерухомого майна та відумерлої спадщини на території Понорницької селищної територіальної громади