19 червня о 13:00 в Понорницькому будинку культури відбудеться циркове шоу «Незламні» від Київського державного цирку «МРІЯ»

Дата: 15.06.2023 22:08

«Незламні» - це історія про силу добра, натхнення, щиру дружбу і цікаві подорожі дивовижними країнами, де юні глядачі будуть розкривати таланти мешканців Далеких Країн. Ви побачите магію і фокуси, шоу мильних бульбашок, дивовижного прибульця Слінка, гнучкий еквілібр, спритний жонгляж, дресированого динозавра, світлодіодне шоу, авжеж, кмітливого і веселого клоуна Тарасіка та ще багато цікавого.

На місці можна буде придбати попкорн та циркові сувеніри.

Тривалість циркової вистави: 60 хвилин.

Ціна квитків від 100 грн. Для дітей до 5 років - безкоштовно при наявності квитка у дорослого (тобто дитину тримати на руках).

Для уточнення питань з приводу вистави, можете звернутися за телефонами: (067) 44-103-44, (050) 106-34-82.

Важливо: вистава буде проведена з дотриманням усіх вимог відповідно до Закону України «Про правовий режим воєнного стану». У разі повітряної тривоги виставу буде припинено, а всіх глядачів та учасників програми буде направлено до найближчого укриття.