Благодійний концерт «З Україною в серці» пройшов у Крисках

Дата: 10.06.2023 21:19

Віру, надію, любов плекає у собі кожен українець, дякуючи за світанки нашим захисникам. Кожен із нас частинкою свого часу, можливостей, вчинків, умінь, слів, молитов, сердець, душі, щирості та відданості долучається до допомоги нашим непереможним воїнам.

З ініціативи та організації відділу освіти, культури, молоді та спорту Понорницької селищної ради 9 червня 2023 року у Крисківському будинку культури відбувся благодійний концерт під назвою «З Україною в серці».

Для присутніх виступили колективи з Понорницького, Крисківського, Авдіївського та Радичівського будинків культури. Учасники та відвідувачі концерту мали можливість підтримати добровільними внесками Збройні сили України.

Загальна сума пожертвувань становить 8120 гривень. Кожна зібрана гривня буде передана на потреби наших мужніх захисників.

Дякуємо всім небайдужим, хто долучається до благодійних заходів та зборів!