У Понорницькій громаді триває марафон благодійних концертів

Дата: 05.06.2023 17:23

Зелені свята у нашій громаді відзначаються з користю для Збройних сил України, адже Авдіївський будинок культури знову відкрив свої двері для глядачів. Благодійний концерт на підтримку воїнів-земляків, які зараз захищають Батьківщину від російських окупантів, відбувся 4 червня та був приурочений до Дня Святої Трійці.

На заході зібрали 8 735 гривень, які поповнили благодійну скриньку. Загальна сума коштів наразі становить 33 835 гривень.

Благодійні заходи будуть продовжуватись і надалі. Наступний концерт відбудеться у Крисках. Про точну дату та час працівники будинків культури повідомлять додатково.

Більше фотографій на фейсбук-сторінці комунального закладу «Понорницький селищний Будинок культури».