Благодійний фонд «Рокада» допомагає переселенцям Понорницької громади

Дата: 09.05.2023 12:05

У понеділок, 8 травня, команда Благодійного фонду «Рокада» відвідала селище Понорниця з моніторинговим візитом. За його результатом 22 сім’ї з числа внутрішньо переміщених осіб були забезпечені побутовими речами. 54 особи отримали матраци, подушки, ковдри, рушники, постільну білизну, засоби гігієни, посуд, термоси, лампи тощо у якості благодійної допомоги.

Висловлюємо слова вдячності благодійникам за розуміння, підтримку людей, які найбільше цього потребують в часи війни. Завдяки вам наші сім'ї ВПО отримали можливість відчувати себе більш комфортно в повсякденному житті.

Довідково. Благодійний фонд «Рокада» засновано у 2003 році. Це виконавчий партнер Управління Верховного комісара ООН у справах біженців. Раніше метою фонду було надання підтримки біженцям і шукачам притулку, мобілізація спільноти біженців та сприянню їхньої інтеграції в українське суспільство. Проте, з початком війни в Україні вектор допомоги фонду змінився і нині йдеться про гуманітарну допомогу внутрішньо переміщеним українцям у громадах, які їх прийняли. Також фонд надає психологічну, юридичну та соціальну підтримку.

Якщо ви ВПО або постраждали від воєнних дій, і вам потрібна підтримка – заповніть Заявку на допомогу.

Телефон гарячої лінії Благодійного фонду «Рокада» Чернігів: 067-337-01-61 (Пн-Пт 9:00-18:00).

Сторінка благодійного фонду у Facebook.