Усі охочі можуть отримати насіння овочів і городини у рамках благодійної ініціативи «BORSCH»

Дата: 27.04.2023 15:55

Громадська організація «Ленд Клуб» у рамках реалізації благодійної ініціативи Алекса Ліссітси «BORSCH» та з метою поліпшення соціально-економічного становища України і успішного проведення посівної кампанії у 2023 році безоплатно надала для жителів Понорницької громади насіннєвий матеріал в якості благодійної допомоги.

Набори насіння городини та овочів днями були доставлені в громаду і вже розподілені по місцях видачі. Вони складаються з (у кожному наборі по одній упаковці):

• капусти білокачанної «Білосніжка»;
  • моркви «Шамаре (Шантане)»;
  • цибулі «Аруба F1»;
  • буряка столового «Кардіал»;
  • огірка «Фенікс».

Набори можуть отримати всі охочі з розрахунку 1 набір на 1 домогосподарство. Для цього жителям сіл Верба та Осьмаки треба звернутись до діловода с. Верба В’ячеслава Гнипа, сіл Рихли, Зелена Поляна та смт Понорниця – у Понорницький будинок культури, жителям решти населених пунктів громади – у відповідний старостат. При собі потрібно мати паспорт.

Висловлюємо подяку представникам ГО «Ленд Клуб» та ініціативи «BORSCH» за надання допомоги, яка забезпечить мешканців нашої громади овочами на літній та зимовий періоди 2023-2024 років. Дякуємо, що в такий важкий час ви знаходите можливість підтримувати людей, які цього потребують.