У Понорниці відбувся захід, присвячений річниці трагедії на Чорнобильській АЕС

Дата: 26.04.2023 17:20

Фото без описуВ історії нашого народу є чимало скорботних дат, спогад про які пронизує серце гострим болем. Одна з них – 26 квітня 1986 року, коли над квітучим Поліссям здійнявся в нічне небо зловісний вогонь радіаційного вибуху.

Сьогодні виповнюється 37 років від дня найстрашнішої катастрофи минулого тисячоліття – аварії на Чорнобильській АЕС.

З нагоди цієї скорботної дати на меморіальному комплексі у Понорниці відбувся мітинг-реквієм за участю ліквідаторів аварії на ЧАЕС, селищного голови Віктора Іващенка, керівництва селищної ради та керівників інших підприємств і установ громади. Учасники заходу вшанували хвилиною мовчання пам’ять ліквідаторів, які віддали своє життя рятуючи народ України та поклали квіти до пам’ятного знаку жертвам Чорнобильської катастрофи.

Глибока шана ліквідаторам та усім тим, хто, ризикуючи своїм здоров’ям і життям, брав участь у ліквідації наслідків аварії, відроджував і продовжує відроджувати до нового життя обпалену радіацією землю. Чорнобильська ядерна катастрофа ніколи не зітреться з пам’яті людства. І тому зараз, в ці важкі для нашого народу часи, ми маємо зробити все, щоб подібні катастрофи ніколи не повторювались.