Привітання селищного голови Віктора Іващенка з Великоднем

Дата: 16.04.2023 04:02

Фото без описуШановні жителі Понорницької громади! Дорогі віряни!

Щиро вітаю вас зі світлим Воскресінням Христовим!

У житті кожного християнина Великдень – це свято особливо шановане та величне. Воно приходить разом з весною і наповнює людські серця добром, милосердям, любов’ю і вірою в краще майбутнє.

Своїм воскресінням Христос довів: найбільші труднощі, найважчі біди, які випадають на нашу долю, можуть і будуть переможені! Це особливо важливо пам’ятати в часи тяжких випробувань.

Відзначаючи перемогу життя над смертю, не забудьмо згадати всіх героїв, які полягли за Україну. На жаль, вони ніколи не зустрічатимуть Великдень разом з нами. У глибокій скорботі схиляю голову перед світлою пам'яттю загиблих.

Водночас уклінно прошу Божої ласки для кожного, хто й сьогодні захищає Україну: для військових, волонтерів, медиків і усіх, хто став на порятунок людських життів.

Цього величного дня також хочу побажати вам Божого благословення та захисту. Нехай погані новини ніколи не знайдуть дорогу до вашого дому, а всі наші Герої повернуться до своїх родин живими та здоровими. Хай свято наповнить ваші душі радісними почуттями та новими сподіваннями, оселі – благополуччям і затишком, сім’ї – коханням, щастям, злагодою.

Христос Воскрес! Воістину Воскрес!

З найкращими побажаннями - селищний голова Віктор Іващенко