Спеціалізована онлайн-школа математики "MATHEMA" запрошує на безкоштовний курс із математики - рекомендує МОН

Дата: 31.03.2023 16:04

Нещодавно Міністерство освіти і науки остаточно прийняло НМТ з математики обов’язковим, проте багато хто з дітей через військові дії не зміг отримати повноцінні знання.

У зв’язку з цим онлайн-школа математики "MATHEMA" розпочала безкоштовний онлайн-курс підготовки до НМТ з математики для того, щоб якомога більше випускників мали доступ до професійних матеріалів.

Учителі школи викладають програму з математики (підготовка до НМТ) для всіх охочих.  Навчання безкоштовне.

Для участі необхідно зареєструватися на сайті проєкту.

Уроки проходитимуть наживо. Учні можуть спілкуватися з учителем у коментарях. Заняття будуть у записі на ютубі.

Після кожного уроку відвідувачі отримуватимуть домашні завдання.

Заняття відбуватимуться двічі на тиждень.

Довідково. Школа Матема – це онлайн-платформа для вивчення математики для дітей. Їй довіряють МОН, НУШ, а також сотні задоволених учнів. Також детальніше про заснування та розвиток школи можна ознайомитись в інтерв’ю для Дія.Бізнес.